מחירון קריינות

ישנם לא מעט דברים אותם נצטרך לבדוק לפני שנבחר באיש המקצוע שיבצע עבור העסק או המוצר שלנו קריינות מקצועית. החל מאופי המוצר או החברה- ישנו הבדל עצום בין קריינות לחנות מוצרי טיפוח, או קריינות ספרים לספרות מוקלטת לילדים; ועד לסגנון שבו נרצה להשתמש- אופי החברה ואופי המוצר משפיעים ומושפעים מאד מסגנון הקריינות שבו נבחר, בין אם זו קריינות פורמלית בטון קריר וסמכותי יותר, או דווקא קריינות "חמימה" שמשדרת תחושה ביתית. כמו כל דבר נאלץ לשקול גם את המחיר, מחירון קריינות יכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים להקלטה, וכן את הרזומה והעבודות הקודמות שיש לקריין או לחברת הקריינות.

היכולת לפנות לקהלים רבים

אנחנו חיים היום בעידן גלובלי אינטרנטי, ויכולים למצוא את עצמנו עומדים בפני לקוחות ממגזרי אוכלוסייה רבים. בישראל, שהיא מדינה מלאה במיעוטים ובהגירה לאורך השנים, ישנו יתרון עצום לעסקים שמסוגלים "לדבר" למגוון רחב של תרבויות. כשרוצים למצוא חברה לבצע בה סדרת הקלטות, מלבד מחירון קריינות או סגנונות בהם הקריינים מתמצאים, אלמנט השפות הוא אלמנט חשוב מאד. חברות כמו מורן לי קוגן קריינות מקצועית יוצרות מאגר קריינים בקולות נשים וגבריים, שמסוגלים לזוז בין סגנונות, אך גם בין שפות. כמו כן, לא די בידיעת השפה, אלא גם בהבנה תרבותית, ביכולת לתרגם את הטקסט כך שלא רק יעבוד ברוסית או בצרפתית, אלא גם ידע למשוך, לרתק ולמכור ללקוח.

מורן לי קוגן קריינות מקצועית

מורן לי קוגן היא קריינית מקצועית ושחקנית בעלת ניסיון עשיר. הקריינים בחברת הקריינות של מורן לי קוגן כולם בוגרי קורסים למשחק ולקריינות בבתי הספר הגבוהים בארץ ובהכשרות האיכותיות ביותר. ניתן למצוא קריינות ברוסית וכן בעברית ובאנגלית ברמה מקצועית התואמת את התרבות אליה היא מכוונת.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן