דרוש קול רדיופוני

אם תמיד אמרו לכם שיש לכם קול נעים ורדיופוני, וחבל כי אתם שדרני רדיו מבוזבזים, אולי באמת כדאי שתשקלו לעשות מזה קריירה. קריינות זה תחום רחב מאד והיום משתמשים בקריינות עבור כל כך הרבה שימושים שמבלי לשים לב, היא מקיפה אותנו ונמצאת בשגרה שלנו כל יום. מדובר באחד מהכלים השיווקיים הנפוצים ביותר בעולם ואנחנו יכולים למצוא קריינות באוטובוס שמכריזה על התחנה הבאה, קריינות בסופר שמכריזה על מבצעים, קריינות בטלוויזיה, בפרסומות ברדיו, באינטרנט וברשתות החברתיות, ואפילו בנתבי שיחות.

קריין מקצועי

לפני שאתם קופצים על כל מודעת דרוש קול רדיופוני עם הקול שלכם, חשוב שתדעו שמעבר לכישרון, מדובר במיומנות שצריך לרכוש. קריינות מקצועית היא לא רק קול. העולם מלא בזמרים מוכשרים אך במעט מאד קריינים מקצועיים. קריינות היא אומנות שקרובה מאד לעולם המשחק ובתור כלי שיווקי היא הופכת לאמצעי טקטי כחלק מאסטרטגיה רחבה. פרסומת טובה לא סתם תשתמש בקול נעים ורדיופוני, אלא בקול שתואם ספציפית את המוצר ואת נתח השוק אליו הוא פונה. קריינות בחנויות בגדים צריכה לדעת לשווק מבצעים מבלי לדחוף תוכן בכוח ולהמאיס על הלקוח את חוויית השופינג. קריינים מקצועיים למדו קריינות מקצועית במכללות ובקורסים, וחלקם אפילו בוגרי בתי ספר למשחק. מדובר בכלי שהוא הרבה יותר רגשי, מאשר טכני, וצריך לשחק נכון אל תודעת הלקוח.

מורן לי קוגן קריינות מקצועית

אז לפני שאתם נענים לכל מודעת דרוש קול רדיופוני תחפשו עבודות של קריינים מקצועיים ותלמדו מהן, תלכו ותלמדו במוסדות ותכירו את האומנות. מורן לי קוגן קריינות מקצועית הוא האתר של מורן קוגן, בוגרת בית הספר "בית צבי" למשחק ומהקרייניות המקצועיות בארץ. באתר תמצאו קריינים בשפות שונות, גברים ונשים, ובסגנונות מגוונים.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?