שירותי קריינות

שירותי קריינות הם עולם שאנשים לא מבינים כמה הוא רחב. קריינות היא דבר שנמצאת סביבנו בכל מקום, וכל הזמן. כפי שמילים נכתבות, כך הן גם מדוברות. אם נשאל את רוב האנשים איפה הם נתקלים בקריינות? הם לרוב יענו שבפרסומות, ברדיו, בטלוויזיה ובאינטרנט. אבל בעצם, מדובר באחת מהאומנויות הוותיקות הסובבות אותנו כל הזמן, שאם היא נעשית נכון, יש סיכוי טוב שבאמת לא תשימו לב שהיא קיימת. היא נמצאת גם בתוך סרטים וסדרות, בחנויות ובקניונים, באודיו בוקס, בכתבות וסרטי תעודה, נתבי שיחות, בתורים בקופות חולים ובדואר ואפילו בתאטרון.

להטמיע את הטקסט במרחב

קריינות יכולה להיעשות בסגנונות רבים ועבור צרכים שונים. בפועל, מדובר באומנות שאם נעשית נכון, היא נעשית בצורה של משחק. כשאנחנו צופים בסרט, אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו אומרים "היי! הנה השחקן! עכשיו הוא משחק!". אנחנו רוצים להתפעל מהעולם שנבנה ומהדמויות שבתוכו ולהשתמש במנגנון השהייה תודעתי מהמציאות. לשכוח שיש שחקנים וצלמים. באופן דומה, גם קריינות ווקלית היא דבר שבפעמים רבות נרצה להטמיע אותו בתודעה. אנשים שמרגישים שרוצים למכור להם בכוח מפתחים אנטגוניזם, וקריינות נכונה תעביר את המסר מבלי להעביר את התחושה כי מדובר בפרסומת מכירתית. קריינים מקצועיים באמת, יכולים לקריין עבור פרסומות ועבור סרטים כאחד. הם יכולים לשמש כקול פנטסטי בסרט והם יכולים למכור עגבניות בסופר, היכולת להתגמש היא שהופכת את המקצוע לאמנות.

מורן לי קוגן קריינות מקצועית

שירותי קריינות ברמה גבוהה תמצאו אצלנו במגוון שפות, בקולות נשים וגבריים ועבור כל פרויקט בו תחפצו. מורן לי קוגן קריינות מקצועית תמצאו קריינים מקצועיים שהם גם שחקנים בוגרי קורסים למשחק ותוך עבודה משותפת משלב הטקסט ועד שלב ההפקה, נמצא את הקריינות המדויקת עבורכם.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן