קריינים מקצועיים

למי שמביט בהם מהצד לא נראה שהם מתאמצים יותר מדי. מי שאינו מכיר לעומק את עולם הקריינות, עלול לחשוב שכל מה שנדרש מקריינים מקצועיים, הוא קול רדיופוני וידיעת קרוא וכתוב. אולם האמת, במקרה הזה, מורכבת הרבה יותר. בואו נתחיל מאותו קול יפה שכולנו שומעים מעל גלי האתר. קריינים מקצועיים משתמשים בקולם ככלי עבודה. קולם של קריינים מקצועיים צריך להיות במיטבו גם אחרי שעות של עבודה. את מזמיני ההקלטה לא מעניין שהקריין שלהם שתה קצת יותר מדי אתמול בלילה או שהוא לא מרגיש טוב. מעבר לשמירה על כלי העבודה הרגיש והיקר שלהם, קריינים מקצועיים, אמורים לשלוט היטב בשפה שבה הם עובדים, בין אם מדובר בעברית, אנגלית או רוסית.

קריינים מקצועיים

קריינים מקצועיים שיושבים מול טקסט כתוב, יידעו לומר לכותבים אילו מילים נראות להם בעייתיות מבחינת הגהה ומבחינת חוקי השפה. קריינים מקצועיים לא יתחילו את ההקלטה לפני שהם יקראו את הטקסט לפחות פעם אחת ויבקשו הנחיות, גם לגבי מילים שלא מוכרות להם ולגם לגבי אופי הקריינות, בנוסף קריינים מקצועיים, אמורים להיות מסוגלים להגיב להוראות בימוי ולהציע מגוון גווני קול והבעות קוליות. קריינים מקצועיים אינם חייבים להיות קריינים מפורסמים, כאלה שכולם מכירים את קולם ואשר גובים מחירים בהתאם. אם אתם מחפשים קריינים מקצועיים לכל צורך או מטרה, אתם מוזמנים לראות בעצמכם איך מורן קוגן יכולה לעזור לכם.

מורן קוגן, היא קריינית מבוקשת ושחקנית מקצועית, אשר הקימה מאגר רחב ביותר של קריינים מקצועיים. בין אם תבחרו להשתמש בכישורי הקריינות של מורן ובין אם תבחרו את אחד הקולות האחרים במאגר, מובטחים לכם לא רק קריינים מקצועיים מהשורה הראשונה, בכל השפות ובכל הסגנונות, אלא גם שירות מקצועי ויעיל, שיאפשר לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן