קריינים מפורסמים

בתי הספר לקריינות ותחנות הרדיו השונות, מוציאים מדי שנה עשרות קריינים חדשים. קריינים מקצועיים המצוידים בידע נרחב ולפעמים גם לא מעט ניסיון מעשי, אולם רק מעטים מהם הופכים להיות קריינים מפורסמים. קריינים שכל הארץ מכירה את שמם ויודעת לזהות את קולם גם מתוך שינה. לא כל הקריינים, בלי קשר לרמת הכישרון והיכולות שלהם, יכולים להפוך ולהיות קריינים מפורסמים. כדי להיות קריינים מפורסמים צריך גם לא מעט מזל. השתתפות בתוכנית רדיו או טלוויזיה, בעלת מספר רב של צופים או מאזינים, היא קיצור דרך מקובל שעשוי להפוך קריינים אלמונים לקריינים מפורסמים תוך זמן קצר ביותר.

מפרסמים רבים, נוטים לגייס קריינים מפורסמים עבור הפרסומות שהם מפיקים. אחת הסיבות העיקריות לכך היא שמחקרים הוכיחו כי צרכנים נוטים להזדהות עם קולות של קריינים מפורסמים, לבטוח בהם ולהאמין למה שהם אומרים כמו שהם מאמינים למה שמספרים להם חברים ובני משפחה. קריינים מפורסמים, עשויים להעלות באופן משמעותי במיוחד את היעילות של תשדיר הפרסומת, אולם גיוס של קריינים מפורסמים כרוך בעלויות הגבוהות משמעותית מאלה של גיוס קריינים מתחילים או קריינים מן השורה.

בין אם אתם מחפשים קריינים מפורסמים ובין אם אתם מחפשים קריינים בתחילת דרכם, אתם מוזמנים לעשות זאת בעזרתה של מורן קוגן. מורן היא קריינית מנוסה ומקצועית, בוגרת לימודי משחק בעלת ניסיון עשיר מאחורי המיקרופון, שתוכל לקריין עבורכם בקול נשי במגוון סגנונות. אם אתם מעוניינים בקולות גבריים בשפות עברית, אנגלית או רוסית, תוכל למצוא אותם במאגר הקריינים המגוון של מורן קוגן. במסגרת השירות המקצועי שתקבלו ממורן קוגן, תוכלו ליהנות משירות התאמה שיאפשרו לכם לבחור את הקריין המתאים לכם ביותר, מתוך המאגר ומליווי מקצועי צמוד של תהליך הקלטת הקריינות, לשביעות רצונכם המלאה.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן