קריינות רקע

האלקטרוניקה ומהכשירים האלקטרוניים השונים מציפים את החיים שלנו. לא משנה מה אנחנו עושים נדמה שמכשירים כמו מחשב ולפלאפון חכם הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. אפילו שאנחנו הולכים ברחוב אנחנו מוקפים בשלטים אלקטרוניים שמציעים לנו כל טוב. אחד השימושים העיקריים של מכשירים אלו הוא פרסום, אולם כאשר אנשים לא יכולים לראות את מה שמוצג על המסכים האלקטרוניים השונים הם נמצאים בבעיה. אנשים שסובלים מלקויות ראייה או אנשים שהם עיוורים לא חייבים להישאר מחוץ "לעניינים" קריינות רקע יכולה לאפשר להם לקחת חלק עולם "האלקטרוני". קריינות רקע היא קריינות שנמצאת "ברקע" של תשדיר פרסומת למחשב, לסלולר או לשלט פרסום. הקריין מתאר בה את מה שרואים בפרסומת.

קריינות רקע – באנגלית

קריינות רקע לא חייבת להיות מוגבלת לשפה העברית בלבד. אם אנחנו רוצים לפרסם את עצמנו גם בשפה האנגלית למשל בחוץ לארץ או במקומות בינלאומיים כמו שדה התעופה אנחנו יכולים לעשות בקריינות הרקע שימוש. למעשה בכל מקום בו יש ריכוז גבוהה של תיירים קריינות הרקע יכולה לסייע לנו ולהועיל לנו מאוד. כך למשל כאשר התיירים לא יודעים לקרוא עברית הקריין יכול להקריא את מה שכתוב בתרגום לאנגלית או לכל שפה אחרת שנבחר. קריינות זו מאפשרת נגישות טכנולוגית למגוון קהלים שונים והיא מתאימה בצורה מלאה לערך השוויון.

קריינות רקע – למי זה מתאים?

ניתן לומר שקריינות רקע מתאימה לכל אחד. קריינות זו יכולה לאפשר לנו כבעלי עסקי שמפרסמים את העסק שלהם ואת סל השירותים שלהם לעשות זאת בצורה ידידותית לחברה בה אנחנו חיים. כאשר אנחנו מפרסמים את עצמנו בצורה שנגישה למשל גם ללקוי ראייה אנחנו מצד אחד מגדילים את קהל הלקוחות שלנו ומצד שני אנחנו משפרים את התדמית שלנו בעייני שאר הציבור. התדמית של העסק שלנו ושלנו היא הנכס העסקי החשוב ביותר שלנו וכדאי לנו מאוד להשקיע בה ולבנות אותה בתבונה.
לסיכום, ניתן לומר שהנושא של קריינות רקע מהווה נושא חשוב מאוד לחברה בה אנחנו חיים בתקופה בה אנחנו חיים והוא יכול לקדם אותנו רבות.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן