קריינות מחירים

השאלה 'כמה עולים שירותי קריינות', מזכירה את השאלה המפורסמת 'מה עולה לתפור חליפה ליתום?' בשני המקרים לא תוכלו לקבל את התשובה, לפני שתמסרו את כל הפרטים. כשם שכדי לדעת כמה עולה לתפור חליפה ליתום, תצטרכו למסור לתופר פרטים חיוניים כמו למשל מידותיו של בעל החליפה. כאשר אתם מתעניינים במחירי קריינות, יהיה עליכם למסור מספר פרטים חיוניים שכל אחד מהם עשוי להשפיע על מחירי הקריינות.

סוג הקריינות
קריינות פרסומות שונה במאפיינים שלה מקריינות סרטי הדרכה, אשר שונה במאפיינים שלה מקריינות אינפורמטיבית. כל סוג של קריינות דורש מהקריינים, סוג אחר של גישה, לכן מחירי הקריינות משתנים על פי סוג הקריינות הנדרש.

אורך הקריינות
כמות העבודה הנדרשת מקריין בהקלטת פרסומת בת שלושים שניות, שונה לחלוטין מזו שתידרש ממנו בעת הקלטת קריינות לסרט הדרכה בן חצי שעה, או הקלטת מאות מסרים קצרים למערכת ניתוב טלפונית. גם אורכם של הקטעים המוקלטים משפיע על מחירי הקריינות.

זהות הקריין
אם אתם רוצים לגייס לטובת הקריינות שלכם קול מוכר, של קריין ידוע, תתבקשו לשלם עבור הקלטת הקריינות יותר מאשר אם תבחרו קריין אלמוני. קול מוכר שיזוהה עם המוצר או השירות שלכם, יעזור לכם להגיע להרבה יותר אוזניים. במקרים רבים הוא יצדיק את ההשקעה.

אלה הם רק חלק ממרכיבי התמחור של קריינות שיש לקחת בחשבון. הקריינית מורן קוגן מאפשרת לכם גישה למאגר רחב של קריינים, קרייניות, שחקנים ושחקניות, בעלי יכולות קריינות בשפות שונות. בין אם תבחרו קריין מתחיל שאינו מוכר ובין אם תחליטו לבחור כוכב רדיו או טלוויזיה שיהיה מזוהה עם המוצר שלכם, מורך קוגן תאפשר לכם ליהנות מהמחירים ההוגנים ביותר בתחום, ומשירות מקצועי ואמין שיאפשר לכם להפיק קריינות ביעילות ובמהירות.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן