קריינות למצגות וסרטי תדמית

כאשר לקוח בוחר לעשות מצגת או סרטון תדמית המציגים את העסק שלו, אנו כקריינים צריכים להשלים את התמונה בצורה רגועה, לא מכירתית מידי ולעיתים כלל לא, אסרטיבית ואמינה. בשונה מפרסומות, קצב הקריינות במצגות וסרטי תדמית בדרך כלל איטי יותר,ותלוי בהתפתחות הסרטון.

כאשר פונים לבחירת קריינות למצגת או לסרטון שלכם, אתם צריכים לחשוב ובעיקר להרגיש איזה סוג קול זקוק המוצר שלכם? האם זהו קול נשי או גברי? קול רך או קול דומיננטי? אתם כמובן מוזמנים להתייעץ אתי בנושא ויותר מאשמח לעזור לכם ולהציע את מגוון הקולות הנרחב שיש ברשותנו.

השלב הראשון ביצירת קריינות למצגות וסרטי תדמית, הוא כמובן שלב התסריט. ערוץ הקריינות הוא חלק חיוני במיוחד של כל סרט או מצגת. הוא מאפשר העמקה של הקשר עם הצופים ומשמש ככלי רב עוצמה להעברת מסרים אשר אינם מופיעים על גבי המסך וכמו כן גם לצורך חיזוק והדגשה של המסרים החזותיים. לאחר כתיבת התסריט יש, כאמור, להתאים את קולו של הקריין למוצר או לשירות שאותו אתם מציעים ולאופיו של הסרט. כאן, תוכלו למצוא מגוון רב של קריינים מקצועיים, אשר אחד מהם ודאי יתאים לצרכים שלכם. בעזרת שירותי הייעוץ של מורן קוגן, תוכלו לבחור בקלות וביעילות את הקריין או הקריינית שיהפכו את המצגות ואת סרטי התדמית שלכם למצגות וסרטי תדמית שעובדים.

כתיבת התסריט ובחירת הקריין, הם תהליכים מורכבים הדורשים לא מעט סבלנות, תשומת לב ומקצוענות, אולם הם מהווים רק החלק הראשון של ההפקה. בהמשך יהיה צורך להקליט את ערוץ הקריינות ולשלב אותו במצגת או בסרט. אתר הקריינות המקצועי של מורן קוגן, מאפשר לכם ליהנות מביצוע איכותי ויעיל של כל השלבים בתהליך ההפקה, עד לקבלת מוצר סופי באיכות הגבוהה ביותר.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן