קריינות לטלפון

שלום וברוכים הבאים לאתר הקריינות המקצועי של מורן קוגן. את המשפט הקצר והברור הזה ניתן לומר באין סוף קולות וסגנונות. הוא יכול להישמע צעיר ונמרץ או מבוגר וסמכותי, הוא יכול להיאמר בקל גברי או בקול נשי, בלחישה או בקול רם, באיטיות מרגיעה או במהירות היוצרת הנעה לפעולה. למרות שלקוחות רבים מעדיפים כיום ליצור קשר באמצעות האינטרנט, הטלפון נשאר כלי חיוני במיוחד ליצירת קשר בין עסקים ללקוחות. המרכזייה בעסק שלכם היא למעשה מעיין כרטיס ביקור קולי, נקודת מפגש ראשונית עם הלקוחות. לכן יש להעניק לה את מלוא תשומת הלב. מערכות הניתוב והמעלה האוטומטי השונות, מאפשרות לכם הקלטה של קריינות לטלפון, המלווה את המתקשרים לאורך כל הדרך, עד ליעדם המבוקש.

למרות שבוודאי גם אתם הקלטתם בעבר הודעות קוליות למכונות מענה אוטומטי, חשוב שתדעו כי הקלטת קריינות לטלפון האמור לשמש את העסק שלכם היא תהליך מקצועי ומורכב הדורש לא מעט מיומנות ותשומת לב לפרטים. למעשה, במהלך הקלטת קריינות לטלפון נלקח בחשבון מגוון עצום של אפשרויות ומוענק פתרון קולי לכל אחת ואחת מהן.
על מנת לשלב באופן יעיל ואיכותי בין הצדדים השיווקיים של המענה הטלפוני שלכם, אלה שישפיעו על התדמית של העסק ועל המכירות שלו בפועל, לבין הצרכים התפעוליים של מערכת המשוב הקולית, יש צורך בלא מעט הבנה וניסיון.

אתר הקריינות המקצועי של מורן קוגן, מאפשר ליהנות משירותי קריינות מקצועיים במגוון תחומים: קריינות לפרסומות, קריינות למצגות וסרטי תדמית וקריינות למרכזיות ומערכות ניתוב קולי. קטעי הקריינות מוקלטים באולפני הקלטות מקצועיים, עוברים את כל התהליכים הטכניים הדרושים ומבוצעים אך ורק לאחר תהליך של תיאום ציפיות, המאפשר קבלת החלטות מושכלות לגבי אופייה של הקריינות והתאמתה לצרכים המגוונים שלכם.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן