קריינות באנגלית

התחלתם לחפש ברחבי האינטרנט אחר קריינים באנגלית ושפות שונות ומצאתם את עצמכם מסתבכים עם כל מיני אתרים בשפות זרות וקריינים שלא מצליחים לתקשר את הראש אליו אתם מכוונים? זקוקים לקריינות באנגלית או בשפה זרה? אין פשוט מזה, אצלנו באתר תוכלו למצוא קריינים איכותיים בעלי ניסיון רב בכל סוגי הקריינות בשפות שונות והבנה של המנטליות והראש הישראלי. בין אם מדובר בקריינות לפרסומות או סרטי תדמית, קריינות לשיווק מוצר חדש, או קריינות לטלפון, כאן תוכלו למצוא את כל מה שחיפשתם במהירות, ביעילות ובמקצועיות.

שפה היא עניין של תרבות

קריינות איכותית היא קריינות שלא רק נשמעת יפה, אלא צריכה להישמע נכון. לא מספיק קול יפה עם דיקציה נכונה, קריין טוב יבין את המנטליות של המוצר אותו הוא משווק וצריך לשדר את הראש של אותה חברה. ישנה משמעות למשחק הקרייני, אם מדובר בקריינות שנשמעת יותר אישית או קריינות שמשדרת משהו מכירתי יותר. אנחנו יכולים לראות את ההבדלים הללו בין סוגי עסקים שונים, בין קריינות של סופרמרקט מקומי בתחנת הרדיו המקומית, לבין קריינות עבור משרד עורכי דין גדול ויוקרתי. אין זה אומר שקריינות שנשמעת יותר יוקרתית, היא יותר איכותית או נכונה. קריינות נכונה תתאים את המוצר או החברה אותו היא משווקת בהתאם לקהל היעד של לקוחותיה. כשאנחנו מחפשים קריינים בשפות זרות עבור המוצר שלנו, אנחנו לעיתים ניתקל בקושי גדול עוד יותר, משום ששפה משדרת תרבות, ולא מספיק שתתרגמו את הטקסט נכון, אלא גם את ההוויה של המוצר. אצלנו, תוכלו למצוא קריינים שכבר מבינים ונושמי את התרבות הישראלית, וגם מסוגלים לתקשר אותה בשפות שונות. תוך עבודה משותפת עם הלקוח ומחקר עבור קהל היעד, נוכל להתאים עבורכם קריינות באנגלית או בשפות שונות שעדיין יתקשרו את התרבות, המוצר או החברה.

קריינות באנגלית ושפות זרות

הקריינים שלנו ב- מורן לי קוגן קריינות מקצועית ישמחו לקריין עבורכם כל סוג של פרויקט, וכל שלבי ההקלטה נעשים באולפן מקצועי ובאיזה קובץ שתבחרו, בין אם wav או mp3. עם ניסיון של למעלה מ6 שנים בתחום ומאות לקוחות מרוצים. אנחנו לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר עבור הקריינות שלכם. החל משלב תיאום הציפיות ועד לשלב שליחת גרסאות דמו שונות שיקלעו לטעמכם האישי ולראש שלכם, קריינות בשפות כמו רוסית, עברית באנגלית יעברו לאישור. ממציאת האופי הרצוי וכלה בהידוק הטקסט עד להקלטה מקצועית ורהוטה של הקריינות הסופית. אצלנו אתם יכולים להיות רגועים שבחרתם מקום מקצועי ביותר ללא פשרות וללא קריעה של הכיס. אנחנו מאמינים שקריינות איכותית היא קריינות שהיא הרבה מעבר למילים, וצריכה להיות נגישה עבור כולם.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן