קריין פרסומות

מי מאיתנו שלא מגיע מעולם השיווק ויודע על פרסומות רק מהמוצר הסופי, כשהוא מאזין לפרסומת ברדיו או צופה בפרסומת בטלוויזיה, לא מבין כמה תהליכים עוברת פרסומת עד שהיא מגיעה לשידורה. מדובר בעבודת פיצוח על ידי אנשים מוכשרים במיוחד ומיומנים בתחום, שמנסים להבין את מעלותיו וייחודו של מוצר, לפענח את קהל היעד שלו, ולעלות על הדרך הנכונה לשווק אותו. לאחר שפוצח הרעיון ונבחרה אסטרטגיה שיווקית, מתחילים בברירה בין טקטיקות שונות לשיווק, מהפלטפורמות (רדיו/אינטרנט/טלוויזיה/שילוט) ועד ליצירת התוכן עצמו בין סגנונות הפקה שונים ואנשים מקצוע שונים- במאים, מעצבים, שחקנים, קריינים וכו'.

קריין פרסומות

אחת מהאומנויות שנראה בה את השימוש הנרחב ביותר בתחום השיווק הוא קריינות. אם הכלי הראשון שמושך אותנו בתור צרכן הוא המדיה הוויזואלית, אז לאחריו תגיע המדיה הווקלית. קריינות מקיפה אותנו בכל מקום, בסופר, בקניון, ברדיו, בטלוויזיה ובנתבי שיחות. קרייני פרסומות הם לא רק אנשים שיודעים להשתמש בקול שלהם בצורה נעימה, אלא ממש יודעים לשחק את הטקסט, לשחק את המוצר ואת החברה. הקול שלנו הוא הזהות שלנו, וקריין טוב ידע גם לאמץ את הזהות שלנו וגם להתאים אותה לקהל היעד. קריינות לפרסומות לרכבי יוקרה צריכות לשדר משהו גלובלי וקר יותר שנשמע כמו איש עסקים מעודן, לעומת זאת, קריינות לרשת סופרים מקומית, צריכה להישמע יותר חמה, ישירה יותר, כ"באה מן העם".

מורן לי קוגן קריינות מקצועית

אצלנו באתר תוכלו למצוא מבחר קריינים מצוינים שברזומה שלהם תמצאו פרסומות רבות. נשים וגברים, בעברית, אנגלית, רוסית ועוד. מורן לי קוגן קריינות מקצועית מספק שירותי קריינות עבור חברות גדולות, כמו גם עבור עסקים קטנים ובינוניים. תוכלו למצוא אצלנו קריין פרסומות מקצועי שיותאם במיוחד עבור הצרכים שלכם.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן