קריין פרילנסר

היום, ישנם לא מעט אנשים שמתעסקים בקריינות מתוך הבנה שבשנים האחרונות חל גידול עצום ביצירת תוכן ותוכן שיווקי. בעבר, הפלטפורמות הרווחות של התוכן היו הטלוויזיה והרדיו, ובגלל זמן המסך היקר, אפשרו רק לחתכי אוכלוסייה מעטים לפרסם את עצמם, או להציג את התוכן שלהם לקהל הרחב. רק חברות גדולות ותאגידים פרסמו בטלוויזיה וברדיו, ורק סרטים, סדרות ותוכניות בעלי תקציב ויכולות הפקה והפצה, שידרו את התוכן שלהם. מאז מהפכת האינטרנט, פתאום הצריכה התוכנית השתנתה ונפתחה לקהל הרחב. לפתע סדרות רשת נהפכו מאד פופולריות ופתחו ז'אנר שלם שלא מחייב תקציבים גדולים. באופן דומה, גם התוכן השיווקי, תשדירי רדיו ופרסומות, נפתחו גם בעבור עסקים קטנים ובינוניים.

קריין פרילנסר לעומת מאגר קריינים

בבדיקה מהירה במנועי החיפוש האינטרנטיים ניתן למצוא לא מעט קריינים שמציעים את שירותיהם. אנחנו יכולים למצוא קריין פרילנסר לעבודות זריזות וקלילות באיכות חצי מקצועית, וכמו כן, למצוא חברות הקלטה ענקיות שדורשות מחירי עתק. עם זאת, ניתן למצוא אתרים כגון מורן לי קוגן קריינות מקצועית שמאפשרים את אותן איכויות של החברות המקצועיות, אך עם שירות, מחירון ונגישות גם לעסקים קטנים ובינוניים. לעומת הקריינים הפרילנסרים, האתר של מורן מציע לא רק שירותי קריין יחידני, אלא גם מערכת אינטרנטית של מאגר קריינים שמאפשר יצירת תוכן בשפות שונות ובסגנונות שונים. בעולם בו אנחנו צריכים לייצר כמה שיותר תוכן לכמה שיותר קהל, חשוב לפנות לחברת קריינות שמסוגלת לייצר תוכן מקצועי, מגוון ובזמינות גבוהה.

מורן לי קוגן קריינות מקצועית

ההבנה כי לזמן יש מהשפעה על יכולתנו לייצר תוכן יעיל, עומדת כערך מרכזי בשירות אותו תקבלו אצל מאגר הקריינים של מורן. מרגע בחירת הסקיצה הנכונה, תוך שלושה ימים מקבל הלקוח בחזרה הקלטה באולפן מקצועי לאחר עריכה ומיקס.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן