קריין לסרט

ערוץ הקול, במקרים רבים חשוב ליוצרי סרטים לא פחות מאשר מה שהם מראים לנו על המסך. באמצעות אפקטים קוליים שונים, יכולים יוצרי הסרטים להוסיף אינפורמציה נוספת שאין לה מקום בהתרחשות המצולמת. אחת הדרכים הנפוצות שבהם משתמשים במאים, יוצרי סרטי עלילה וסרטי תדמית, להעברת המסרים החשובים להם, היא באמצעות ערוץ קריינות באמצעותו הם יכולים לפנות ישירות לצופים. קריינות לסרטי פרסומת פועלת באופן דומה, במקרים רבים, במהלך סרטי פרסומת, הקריין הוא זה שפונה ישירות לצופים ומניע אותם לפעולה. כך או אחרת, בחירה של קריין לסרט, היא במקרים רבים חשובה לא פחות מאשר בחירה של שחקן ראשי או שחקנית ראשית.

איך בוחרים קריין לסרט? השלב הראשון בתהליך בחירת קריין לסרט, הוא תהליך האפיון ותיאום הציפיות. מה תפקידו של הקריין? האם הוא מופיע לאורך כל הסרט, או רק בסיום? האם עליו להיות מבוגר או צעיר? גבר או אישה? מחוספס או מהוקצע? לאחר קבלת ההחלטות הללו, יש לעבור על דוגמאות קול וקריינות של מספר רב ככל האפשר של קריינים, על מנת לאתר את גוון הקול המתאים. בתהליך זה, מומלץ לשלב גם בעלי מקצוע בתחום הליהוק והקריינות שיוכלו להעניק לכם עצות מקצועיות הנוגעות לבחירה. לאחר שנבחר הקריין בעל גוון הקול המתאים אפשר להתחיל לעבוד, אבל לא לפני הקלטת ניסיון שבה יבדוק הבמאי את הכימיה המקצועית שנוצרה בינו לבין הקריין.

אם אתם מחפשים קריין לסרט, אתם מוזמנים להכיר את מאגר הקריינים של מורן קוגן. מורן, שחקנית וקריינית מבוקשת בפני עצמה, קיבצה למקום אחד, את הקריינים המובילים בישראל, על מנת שתוכלו ליהנות מההתאמה המדויקת ביותר לצרכים שלכם, במחירים משתלמים במיוחד. בין אם אתם מחפשים קריין לסרט בעברית, קריין לסרט באנגלית, קריין לסרט ברוסית ואולי אפילו קריינית, הגעתם למקום הנכון.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן