קריין לאתר

אתר אינטרנט המאפשר שילוב של סרטוני וידאו או קבצי קול, מאפשר לכם, בעלי העסקים להעביר לגולשים מסרים שיווקיים או אינפורמטיביים, באופן יעיל במיוחד. אומרים כי תמונה אחת שווה אלף מילים. לכן, אתם יכולים לתאר לעצמכם כמה מילים שווה סרטון או קובץ קול, המשולב בדפי אתר האינטרנט שלכם. בין אם מדובר בקבצי קול ובין אם מדובר בסרטוני וידאו המשולבים באתר, בחירת הקריין תשפיע באופן משמעותי על האיכות שלהם וכמובן גם על האפקטיביות שלהם.

כאשר אתם בוחרים קריין לאתר האינטרנט שלכם, עליכם לקחת בחשבון מספר רב של גורמים. בניהם היכולות המקצועיות של הקריין, הזמינות שלו וכמובן גם המחיר. אולם אחד הגורמים החשובים ביותר ברשימה הוא גוון הקול. האם אתם מעוניינים בגוון קול חזק וסמכותי? רך ומפתה? או אולי צעיר ופרוע? בחירת הקריין על פי גוון הקול שלו, חייבת להתבצע בהתאם למסרים אותם אתם מעוניינים להעביר, לכן קריינים מקצועיים אמורים לדעת כיצד להתאים את גוון הקול שלהם לדרישות ההפקה. כאשר אתם בוחרים קריין לאתר שלכם, כדאי שיעמוד בפניכם מספר רב ככל האפשר של אפשרויות, מהן תוכלו לבחור את הקריין בעל הגוון הקולי המתאים ביותר.

בין אם אתם מעוניינים להעביר מסר מכירתי, ליצור סרטוני הדרכה, או להפיק סרטונים לצורך קידום מכירות, מומלץ שתפנו אל מקור מקצועי אחד, המרכז את פרטיהם של קריינים רבים. אם אין לכם ניסיון רב בהפקת ערוצי קריינות, פנייה לייעוץ קריינות מקצועי, תסייע לכם להשיג את המטרה ביעילות. כאן באתר תוכלו למצוא מגוון רב של קריינים מקצועיים ומנוסים, ליהנות מייעוץ בבחירת הקריין שיתאים ביותר לאופי האתר שלכם, ומהיכולות של מורן קוגן, קריינית מקצועית ומנוסה שתלווה אתכם אישית לאורך כל הדרך. מבחירת הקריין ועד לתוצאה הסופית.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן