פאנטון עסקי

כשאנחנו חושבים על קריינות, אנחנו לרוב חושבים על אחד משניים- חדשות ופרסומות. עם זאת, רובינו לא יודעים אך עולם הקריינות מקיף אותנו בכל מקום, ונוכח במציאות שלנו יותר מכפי שנראה לעין. אז נכון, כשאנחנו פותחים רדיו ועולה קובץ פרסומות, מאד ברורה הקריינות המקצועית. וגם כשאנחנו רואים פרסומות בטלוויזיה, ברבות מהן אין שחקנים, אלא רק תוכן וויזואלי שמגובה בקריינות. אבל נוסף לרדיו וטלוויזיה, האם חשבנו פעם על קריינות ברכבת או ברמזורים לעיוורים? מ לגבי נתב שיחות או אפילו פאנטון עסקי מוקלט מראש? מה עם קריינות לכיבוי פלאפונים בתאטרון או אודיו בוקס למי שאוהב לשמוע את הספרים שלו? העולם מלא בקריינות ולא סתם.

ניצול הזדמנויות עסקיות

בעלי עסקים טובים מחפשים למקסם תועלת ולנצל כל קרקע פורייה לעסקים נוספים, לפרסום ולמכירה. בעלי עסקים מצליחים עוד יותר, ימצאו את הדרכים לעשות את המקסימום במינימום משאבים, לייצור שיווק אורגני דרך רכיבה על גל תרבותי חדש, או אפילו להפוך רגע המתנה, לרגע שיווקי. אם פעם התקשרתם לחברה גדולה והמתנתם בטלפון למוקדן, ודאי שמתם לב כי אתם מאזינים לשיר קטן עם כמה מילים שמנעים את זמנכם עם כמה מילים נחמדות ושמה של החברה על הדרך. זה לא סתם. מדובר פה בניצול נכון ומדויק של זמן הקשבה של לקוח שרק מחכה שיענו לו ובינתיים נהנה ממשהו שגם מנעים את זמנו, וגם משווק את החברה שוב ושוב.

מורן לי קוגן קריינות מקצועית

פאנטון עסקי הוא דבר שמומלץ עבור כל עסק. לא צריך להיות תאגיד גדול כדי לנצל את ההזדמנות השיווקית הזאת. באתר שלנו, מורן לי קוגן קריינות מקצועית תמצאו קריינים מקצוענים, ויחד, נבנה עבורכם פאנטונים שמתאימים בדיוק לעסק שלכם.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן