עבודות דיבוב

ניסיתם לדמיין פעם מה מתרחש בתוך אולפן הקלטות בשעה שמדבבים סרטי וסדרות אנימציה? במידה וחשבתם כי מדובר בשולחן ועליו יושבים אנשים עם טקסט בנינוחות, ופשוט מקריאים את הטקסט בקולות שונים, אז תנו לנו לחדש לכם. דיבוב מקצועי של דמויות הוא משחק לכל דבר. וכאומנות, שחקני דיבוב טובים באמת, לוקחים את ההקלטות לקצה. אנחנו יכולים לראות אותם מחקים את התנועות של הדמויות המצוירות, נכנסים לדמויות, משתמשים בשיטות של משחק מתודי. שחקני דיבוב מסוימים ישתו אלכוהול וישתכרו בזמן הקלטה אם הדמות שלהם שיכורה, או יעשו אימון פיסי כדי להמריץ את הדם ולהתיש את עצמם, אם מדובר בסצנת קרב.

עבודות דיבוב

בימינו, עולם הדיבוב גדול בהרבה ממה שניתן לתאר. אם בעבר דיבוב היה נחלתם של סרטים וסדרות מצוירים, הרי שהיום, כשאנחנו בעידן ה- CGI עם דמויות ממוחשבות בסרטי לייב אקשן מצולמים, הדיבוב נכנס גם לסרטים הללו. רבים מן השוטים של סרטי גיבורי העל וסרטי הפנטזיה והמדע בדיוני של ימינו הם ממוחשבים לגמרי. שחקנים טובים בימינו צריכים להתמקצע גם בדיבוב, כדי להצליח להחיות את הדמות שלהם, גם כשהם לא משחקים אותה ומצולמים על הסט. אם אתם מחפשים מדבב מקצועי, מורן לי קוגן עבדה רבות בתחום והיא בוגרת בית הספר הגבוה למשחק "בית צבי". באתר שלנו, מורן לי קוגן קריינות מקצועית תוכלו למצוא גם קריינים ומדבבים נוספים בשפות שונות.

מורן לי קוגן קריינות מקצועית

עבודות דיבוב הן רק אחד מן הדברים שאנחנו מתמחים בו. מי שמחפש קריינות לפרסומות לטלוויזיה, לרדיו ולאינטרנט, יצירת פאנטונים, סרטי תדמית, קריינות לחנויות, לנתבי שיחות ועוד. עם מאגר קריינים בשפות שונות כמו עברית, אנגלית, רוסית וצרפתית, תוכלו למצוא קריינות לכל פרויקט.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן