מאגר קריינים

מאגר קריינים – יתרונות של מאגר קריינים

קריינות מקצועית היא דבר שנחוץ לחברות עסקיות רבות. כאשר אנחנו רוצים לפרסם את החברה שלנו או לשווק אותה אנחנו רוצים לעשות זאת במקצועיות רבה ואיכות – קריינות מקצועית היא הדרך להפוך את הפרסומות שלנו ליוקרתית ואיכותית מאוד. בשביל שהקריינות של הפרסומות שלנו תהיה מגוונת ומעניינית כדאי לנו לעשות שימוש במאגר של קריינים. מאגר קריינים יכול לאפשר לנו ליצור פרסומות רבות ומעניינות. כך אנחנו יכולים להפיק פרסומת שהקריין בה הוא גבר ופרסומת שיש בה קריינית. ככל שניצור פרסומות רבות יותר ומגוונות יותר עם קריינות שונה ואיכותית כך הן יהיו טובות יותר וישיגו לנו יותר לקוחות.

מאגר קריינים – על קריינים דוברי שפות

מאגר קריינים יכול לסייע לנו מאוד במיוחד אם אנחנו צריכים קריינות במגוון שפות. כך למשל כאשר אנחנו צריכים למשל גם קריינות באנגלית וגם קריינות בעברית למרכזיה של העסק שלנו. מאגר הקריינים יוכל לאפשר לנו לשכור את שירותיהם גם של קריינים דוברי אנגלית וגם קריינים דוברי עברית. קריינים אלו יספקו לנו מענה מקצועי ואיכותי. מומלץ לשכור קריין שדובר שפה על כל הפרטים הדקדוקיים שבה ושיש לו אוצר מילים עשיר. ככל שהקריין דובר טוב יותר את השפה בה הוא מקריין כך ההקלטה של הקריינות היא טובה יותר ואיכותית יותר. השקעה בקריינות של המרכזייה שלנו או בקריינות של תשדיר הפרסומות של היא השקעה שתשתלם לנו מאוד כי היא תהיה באיכות גבוהה יותר.

מאגר קריינים – על מקצועיות ורצינות

מאגר קריינים הוא תעודה למקצועיות ולרצינות. כאשר אנחנו שוכרים את שירותיה של חברת קריינות כדאי לנו לוודא שלחברה זו אכן יש מאגר גדול של קריינים. מאגר זה יאפשר לנו לבחור את הקריין שהכי מתאים לצרכים שלנו. מאגר זה מעיד גם על איכות חברת הקריינות. כאשר לחברה יש מספר קריינים גדול ומגוון היא יכולה להציע לנו שירותים טובים יותר. כך למשל אנחנו יכולים באותה חברה לקבל גם שירות מקריין דובר עברית, קריינות ברוסית וקריינות בצרפתית. שירות זה יאפשר לנו להצליח ולהשיג את המטרות שלנו.

מורן לי קוגן קריינות מקצועית

מאגר קריינים טוב הוא לא רק מאגר שנוכל לברור ממנו בשפות שונות או בין גברים לנשים. מאגר טוב מציע לנו קרייני אופי וורסטיליים שיכולים לנוע בין דמויות שונות לצרכים שונים. יכולים להיות מאות סוגים של קריינים גברים באנגלית, שכל אחד מהם משדר משהו אחר. לא כל קריין מתאים לכל פרויקט. במאגר של מורן לי קוגן, תוכלו למצוא קריינים שהם בוגרי בתי הספר הגבוהים למשחק כמו "בית צבי" וכמו כן, קריינים שעברו קורסים מקצועיים לקריינות מקצועית במכללות מיוחדות. קריינות טובה היא לא קריינות של קול רדיופוני ודיקציה רהוטה. קריינות טובה היא עניין של משחק, של יכולת הבנת הזהות של המותג ושל הקהל היעד שלו.

אז איך בוחרים מתוך המאגר?

ראשית, אנחנו צריכים להגיע לטקסט הנכון. עסקים רבים באים עם טקסט משלהם ואצלנו הוא עובר שיוף וחידוד, לרוב גם קיצור כדי לדחוס כמה יותר תוכן במינימום מילים. תוכן טוב הוא תוכן שאתה יכול להסביר אותו במספר מילים בודדות, והחטא הגדול ביותר של כתיבת תוכן היא הכברה במילים שמלאה את המאזין או הצופה, ואף מתישה אותו. במידה ואין בידכם טקסט, נוכל לספק עבורכם גם שירותי כתיבה על ידי קופירייטרים מקצועיים.

יפה. אנחנו מבינים את המוצר שלנו וכתבנו טקסט שמשרת אותו נאמנה. עוד במהלך הכתיבה אנחנו נבין באיזו שפה אנחנו רוצים את הקריינות והאם נרצה קול נשי וגברי, הכתיבה תעשה בהתאם. באתר של מורן לי קוגן קריינות מקצועית תוכלו לעיין בדוגמאות קריינות של הקריינים השונים ולחפש את זה שהכי מתאים לכם. לאחר שמצאתם את הסגנון שמשדר אתכם ואת העסק שלכם, הקריין יכין עבורכם כשלוש- ארבע גרסאות דמו ומהן תבחרו אחת שתשלח להקלטה ותחזור אליכם תוך שלושה ימים לאחר מיקס.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן