הקלטה למרכזיה

אנחנו נמצאים היום בעולם של "עשה זאת בעצמך". החל מתרבות הרכבת הרהיטים, כלה בבישול ועד לתיקונים לרכב. פיתוחים טכנולוגיים של השנים האחרונות הקנו לבני אדם להחזיק כלים בביתם שפעם היה ניתן למצוא רק בנגריות או בסדנאות מכונאות. היכולת שלנו למזער כלים הפכה אותם לכלים ביתיים. אל אלה, התווספו מצלמות ביתיות ברמה גבוהה יחד עם אינטרנט, ונוצרה תרבות של מדריכים דיגיטליים. אנחנו נוטים לחשוב שמצפייה בסרטון של "איך עושים?" יחד עם כמה כלים ואפליקציות, נוכל לעשות היום הכול. האמנם?

הקלטות וקריינות מקצועית

במיוחד כשמדובר במקצועות האומנות, אנשים רבים נוטים לחשוב שהם יכולים לעשות הכול בעצמם. החל מכתיבה ועד למשחק וצילום, דווקא כשמדובר בעסקים קטנים שלרוב צריכים את הפרסום יותר, אנשים נוטים לחסוך כסף. מצלמים לעצמם "פרסומת" ביתית ומעלים אותה לפייסבוק או כותבים לעצמם פוסטים שיווקיים וחושבים שהם יגיעו לנתחי השוק הנכונים. למען האמת, דווקא במקצועות האומנות והשיווק, שמטרתם לפנות אל הרגש, זהו המקום בו יותר מכל אנחנו צריכים לפנות לאנשי מקצוע. פרסומת טובה צריכה להיות מצולמת נכון ולשדר איכות, ובאותו אופן, כשאנחנו יוצרים הקלטה למרכזיה אנחנו צריכים לוודא שהיא משיגה את המטרה שלה. חומר שיווקי נכון לא מעביר אינפורמציה, כמו שרבים נוטים לחשוב, אלא קודם כל מייצר רגש.

הקלטה למרכזיה עם קריין מקצועי

מורן לי קוגן קריינות מקצועית הוא מאגר קריינים שמציע קריינים שהם לא רק בעלי קול רדיופוני ודיקציה נכונה, אלא בעלי יכולות משחק ויצירת מניפולציה רגשית. גם אם אנחנו יוצרים סרטון תדמית וגם אם הקלטה למרכזיה, צריך לזכור שהאיכות של התוכן שאנחנו מייצרים, מעיד על איכות התוכן של המוצר שלנו. מורן לי קוגן קריינות מקצועית הוא המקום בו תוכלו ליצור איכות במחירים נוחים.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן
פתחו צ'אט
צרו קשר
רוצים לשמוע פרטים נוספים?
דילוג לתוכן