קריינות מקצועית

לא פעם אנחנו רוצים לשווק ולפרסם את העסק שלנו. הדרך הטובה ביותר לפרסם ולשווק את העסק שלנו היא על ידי תשדיר פרסומת ברדיו. פרסום ברדיו של העסק שלנו על ידי קריין מקצועי יכול לסייע לנו להגיע לקהל רחב יותר של לקוחות. קריינות מקצועית היא אמנות לכל דבר. היא יכולה לאפשר לנו לבטא את המקצועיות וההצלחה של העסק שלנו. בעזרת הקריין המקצועי נוכל להראות ללקוחות שלנו את השירות הנדיב שאנחנו מעניקים ואת הידע הרב שיש לנו. הקריין יוכל לבטא בעזרת קולו יותר טוב מאתנו את היתרונות של העסק שלנו.

קריינות מקצועית – למה כדאי לנו לפנות לקריין מקצועי?

אז למה בעצם כדאי לנו לפנות לקריין מקצועי? קריין מקצועי יוכל לסייע לנו לבנות לעסק שלנו תדמית מכובדת יותר. כאשר מטלפנים למשל למרכזייה של העסק שלנו וקולו של קריין מקצועי מקבל את הפונים הם מרגישים שלוקחים אותם ברצינות ושאכפת לנו מאוד ממה שהם חושבים, מספיק אכפת בשביל להשקיע בהם ובשירות שהם מקבלים. קריינות מקצועית נבדלת מקריינות "רגילה" או "חובבנית" בכך שהיא נשמעת טוב יותר. לקריין המקצועי יש וירטואוזיות בקול שלו ויכולת לבטא צלילים רבים בדיוק ובצורה נעימה. לקריין מקצועי יש את הדרך לבטא דרך הקול שלו את מה שאנחנו רוצים להעביר ללקוחות שלנו.

קריינות מקצועית – מה זה בעצם?

אז מה זה בעצם קריינות מקצועית? קריינות מקצועית היא קריינות בה קריין מקצועי שקיבל הכשרה מקצועית מקריא את הטקסט שאנחנו כתבנו. את הקראת הטקסט אנו מקליטים באולפן מקצועי וכך אנחנו יכולים להשמיע אותה כפרסומת, כחלק מהמענה הטלפוני של החברה שלנו ולמעשה בכל שימוש שנמצא לנכון. קריינות זו יכולה לאפשר להיות בקשר עם קהל לקוחות רב יותר וגדול יותר. כך למשל אנחנו יכולים לשכור קריין דובר רוסית בשביל שהוא יעביר את המסרים של החברה שלנו גם לציבור דוברי הרוסית. אנחנו יכולים באותה מידה לשכור קריין שמדבר אנגלית בשביל שהוא יסייע לנו לשמור להעניק מענה טלפוני ללקוחות דוברי האנגלית שלנו.

מאמרים נוספים
Moran@Narration.co.il © 2018 כל הזכויות שמורות למורן לי קוגן